KVKK Bilgilendirme

Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Bildirimi

İnternet sitemizi (www.arslanparcasi.net) veya mobil uygulamalarımızı kullanırken ve bizimle elektronik ortamda iletişime geçerken çevrimiçi ortamın gizliliğinize önem veriyoruz. Tarafımıza verdiğiniz tüm "Kişisel Verilerinizin" güvenliğini sağlamak amacıyla teknik imkanlarımız dahilinde tüm önlemleri alıyoruz.

Kullanıcılarımızın kişisel verilerini işlerken başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korunacağımızı ve bu bilgileri üçüncü kişilerle paylaşılmayacağımızı taahhüt ederiz.

Yazılımların kullanılmasında tarafımızca tutulan kayıtlar, tamamen istatistik amaçlı olup kullanıcı memnuniyetini artıcı içerik ve yazılım geliştirmeleri için kullanılmaktadır. Bu amaçla çerezler kullanabiliriz.

Bu doğrultuda sitemize üye olurken tarafımıza "Veri İşleme İzni", "GSM İletişi İzni" ve "E-Posta İletişim İzni" vermiş olduğunuzu belirtmek isteriz. Vermiş olduğunuz bu izinleri istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İptal için "arslanparcasioto@gmail.com" e-posta adresine mail atabilir veya iletişim menümüzde yer alan telefonları arayarak bilgi verebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.